HIZLI ALIM & SATIM

Coin Hunter
3 min readNov 12, 2021

--

Kısa kısa serisi -1 (POOCOIN TRADE)

Merhaba arkadaşlar artık kısa ama etkili olduğunu düşündüğüm konuları kısa kısa serisi adı altında yazacağım. Umarım herkes için yararlı olur.

Ben hızlı alım satım işlemleri için

https://poocoin.app/swap

Bu siteyi kullanıyorum. Poocoin direkt bilgileri pancakeswap üzerinden akıllı kontratlar aracılığıyla çekiyor ve alım satım yapıyor. Benim deneyimlerime göre pancakeswaptan daha hızlı ve stabil çalışıyor.

Cüzdanınızı BSC ağına aldıktan sonra sağ üstten cüzdanı bağlayabilirsiniz.

Burada işlem yapmanın pek çok avantajı var.

1- HIZLI SATIM

Bazı listelemelerde ön satıştan aldığınız coinler dağıtıldığında sert bir düşüş olabiliyor. Bu noktada ilk satanlar daha yukarıdan satarken geç kalanlar daha az bir kazanç elde edebiliyor.

Bu yüzden yeni listelemelerde hem alım hem satım için
HIZ EN ÖNEMLİ FAKTÖR.

Yeni bir coini pancakeswapta satmak istediğinizde sizden ilk önce harcama izni vermenizi yani APPROVE yapmanızı ister. Bunu yaptıktan sonra SWAP işlemine izin verir. Siz eğer bunu yapıyorsanız kafadan 30–35 saniye kaybettiniz demektir ve yarışı başlamadan kaybettiniz!

Ön satışa katıldığınız projenin kontrat adresi size coinler gönderilmeden önce resmi kanallar aracılığıyla duyurulur. Genelde ön satış coinleri listelemenin ilk dakikasında dump olmaması adına geç gönderilir.

Siz coinin kontrat adresini biliyorsanız, coinler cüzdanınıza gelmeden harcama izni verebilirsiniz.

BNB YAZAN YERE TIKLIYORUZ
RESMİ KONTRAT ADRESİNİ GİRİYORUZ (MUTLAKA KONTRATTAN EMİN OLUN ! )
CÜZDANA GELMEDEN COİNDE HARCAMA İZNİ VEREBİLİYORUZ

Pancakeswap’da harcama izni vermek için mutlaka o coinin cüzdanınızda olması gerekiyor bu da size ciddi zaman kaybettirir. Bu yüzden hızlı satım konusunda bu site daha hızlı olacaktır.

2- HIZLI ALIM ve GRAFİK TAKİBİ

https://poocoin.app/ sitesine giriyoruz.

Alım-satım yapmak istediğimiz ve DOĞRULUĞUNDAN EMİN OLDUĞUMUZ (RESMİ HESAPLARDAN TEYİT ETTİĞİMİZ) kontrat adresini giriyoruz.

Sağ üstten trade sekmesine tıklıyoruz

Artık hem yeni listelenen bir paritenin grafiğini takip ederek, izleyerek eş zamanlı alım satım yapabilirsiniz. Pancakeswapda bu mümkün değil.

KISA KISA SERİSİNİN ADINA UYGUN OLMASI İÇİN BURADA BİTİRİYORUM.

ÖNEMLİ NOTLAR:

1- Kriptoda benzer isimde coin yaratmak 2 saniyelik iş, sadece ismine bakarak ASLA VE ASLA COIN ALMAYIN. Mutlaka kontratları resmi sayfalardan teyit edin.

2- Bu siteyle herhangi bir sponsorlu bağım ve ilişiğim yoktur. Sadece kendi kullandığım ve yararını gördüğüm için paylaştım. Tavsiyem ana cüzdanınızı bağlamak yerine bu işlemler için ayrı bir TRADE CÜZDANI AÇIN ve onu kullanın.

Ben yıllardır kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim ama bu ileride görmeyeceğim anlamına gelmiyor.

3- Ön satışlar için whitelist doldurduğunuz zaman whitelist sonuçlarını sadece resmi kanaldan takip edin.

SİZE ÖZEL MESAJ ATARAK WHİTELİST KAZANDIĞINIZI SÖYLEYEN HERKES KARAKTERSİZ VE ŞEREFSİZ BİR SCAMMERDIR.

Benzer isimde sahte kontrat yaratıp değersiz bir coini sizi pazarlamaya çalışıyordur.

ÖZEL MESAJ ATAN HERKES DOLANDIRICIDIR.

Defalarca kez yazıyoruz. Biz yazmaktan yorulduk. Lütfen arkadaşlar özel mesaj atan herkesi engelleyin ve sadece bizim paylaştığımız resmi kanallardan süreci takip edin.

Mantığın anlaşıldığına inanıyorum.

Bu tarz içerikler hoşunuza gittiyse twitter hesabıma etkileşimlerle destek verebilir veya telegram kanallarımıza katılabilirsiniz:

https://twitter.com/bycoinhunter

https://t.me/bycoinhunterduyuru

https://t.me/eciakademi

Dipnot:
Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi içermemekle beraber kendi yaptığım işlemler örnek verilerek rehber amacıyla yazılmıştır. Herhangi bir tavsiye içermemektedir. Herkes kendi risk yönetimi ve portföyünden sorumludur.

--

--